REFERENCE KLIENTŮ I-TRENINK.COM

Je nám ctí se s Vámi podělit o hodnocení našich úspěšných klientů

Tomáš Koutský (I-Trenink Cycling Team)

Tomáš Koutský (i-trenink cycling team) při silniční časovce Dobrušského poháruÚspěchy po dobu spolupráce (sezóny 2010 – 2012)

  • 2. místo v celkovém pořadí Extraligy Masters 2010 (M19-29let)
  • 3. místo v celkovém pořadí Českého poháru 2010 Elite C
  • 3. místo Mistrovství ČR 2010 Elite C v silniční časovce
  • 3. místo silniční závod Specialized Sudety Tour 2012 (trasa 100km, M19-29 let)
  • 2. místo v celkovém pořadí Dobrušského poháru 2012 (Muži 19-29 let)
  • 3. místo v týmové soutěži na Specialized Sudety Tour 2012 (trasa 100km)
  • 1. místo v absolutním pořadí silniční časovky v Žehušicích 2012
  • 3. místo silniční časovka v Bělči (Extraliga Masters 2012, M19-29 let)
  • Výsledkové zlepšení – Specialized Sudety Tour: 2010 – 14. místo (5. v kat.), 2009 – 41. místo (15. v kat)

Tomáš Koutský hodnotí sezónu 2010

Na konci loňské sezóny jsem dostal nabídku přestoupit do nově vznikajícího týmu i-trenink a přestože jsem byl v současném týmu spokojený, lákala mě možnost získat nové zkušenosti od Zdeňka Bartoše, který patří mezi absolutní amatérskou špičku. Přípravu jsem zahájil týmovým soustředěním, kde jsem dostal konkrétní tréninkový plán na zimní přípravu, která probíhala bez vážnějších problému. Celkem mě překvapilo, jak byla odlišná od předešlých sezón, na které jsem byl již zvyklý. Ale plánu jsem důvěřoval a poctivě ho dodržoval.

Zimní přípravu jsem zakončil soustředěním u italského jezera Garda, kde jsem se poprvé seznámil s tréninkem podle wattů, jelikož Zdenek i Tomáš ho v přípravě používají. Také jsem měl možnost vidět vyhodnocování tréninku pomocí počítačového Inza Performance Softwaru. Zjistil jsem, jak mi wattmetr může zpřesnit moji přípravu a proto si ho hodlám v brzké době pořídit.

Na soustředění jsem také s trenérem probral následující tréninkový plán na závodní sezónu a dohodli jsme se, že cílem bude udržet stabilní výkonnost po celou sezónu s důrazem vyladit formu na období června, kdy se konají pro mě důležité závody silniční Sudety Tour a MČR Elite C v silniční časovce.

Po absolvování sezóny můžu říct, že mě mile překvapilo výrazné zlepšení v časovkách, které mi nikdy nešly. A také udržení vysoké výkonnosti po celou sezónu což dokládá mé vítězství ve finálovém závodě Dobrušského poháru, kde se mi doposud nepodařilo žádný závod vyhrát. Vyladění formy dopadlo nad očekávání dobře, na Sudetech jsem zajel nejlepší výsledek, i když letošní ročník byl výrazně těžší než ty minulé a sešla se zde větší konkurence. Na MČR Elite C v časovce jsem zajel 3. místo, což je pro mě skvělé umístění.

Na závěr můžu říct, že od letošní sezóny jsem začal věřit, že přesně řízený trénink má smysl v růstu mé výkonnosti. A proto hodlám nadále spolupracovat s osobním trenérem a mým kamarádem Zdeňkem Bartošem i v nadcházející přípravě.

Tomáš Koutský

Budeme rádi, když se rozhodnete pro registraci k automatickému odběru nových příspěvků

Budeme rádi, když se rozhodnete pro registraci k automatickému odběru nových příspěvků

Jakmile v budoucnu bude uveřejněn nový příspěvek / článek, bude Vám automaticky zaslán na Vámi zaregistrovanou e-mailovou adresu.

Právě Vám byl odeslán e-mail pro dokončení procesu registrace ... děkujeme.

Pin It on Pinterest

Share This