REFERENCE KLIENTŮ I-TRENINK.COM

Je nám ctí se s Vámi podělit o hodnocení našich úspěšných klientů

Pavel Šrámek (RYDINGS GROUP, a.s.)

Pavel Šrámek hodnotí sezónu 2011

Cyklistika se stala během posledních let mým koníčkem číslo 1. Přes můj věk a relativně krátkou dobu věnování se cyklistice mne cyklistika pohltila. Abych ji začal více rozumět, zajímal jsem se a zajímám i díky možnostem o technické novinky špičkové úrovně, porovnávám různá kola, vybavení i různé wattmetry.

Když jsem si pořídil první wattmetr, neuměl jsem ho používat a zároveň mi po zvýšeném objemu tréninku chyběl systém. Proto jsem pomoci internetu hledal možnosti pomoci v této oblasti a Vaše nabídka řešila jak asistenci v používání wattmetru během tréninku, tak ve vyhodnocování dat a zároveň i v pomoci v tréninku a jeho plánování s určitým cílem a smyslem. Moc jiných alternativ jsem na webu ani nenašel a líbila se mi navíc i Vaše pružnost a pojetí cele problematiky.

Krátkodobě jsem souběžně cca 2 měsíce zkoušel ještě jiný systém tréninku a vyhodnocování, ale Váš mi vyhovoval po krátké době více a tak jsem mu dal přednost. Očekávání a představy před zahájením spolupráce byly prakticky nulové, vše bylo pro mne díky malé zkušenosti nové, zajímavé a poučné. Rozhodl jsem se na rok odevzdat do Vašich rukou se záměrem si udělat názor bud v průběhu roku nebo až na konci sezóny a vše pozorovat.

Díky spolupráci jsem poznal zákonitosti tréninku, naučil se používat wattmetry, které jsem následně pořídil ke všem kolům a trenažéru, pro trénink, naučil lépe rozumět tělu, získal řád a trochu i bič – zodpovědnost v tréninku, motivaci a v neposlední řadě se podle mne zlepšila výkonnost a navíc se i zmírnila únava oproti minulému roku, kdy jsem už také najel větší objem km (cca 13.500 km), ale výkon víceméně vystoupal na určitou úroveň a pak stagnoval. Únava občas nutila k přestávkám a postupně se hromadila.

Se všemi službami jsem víceméně spokojen. To víceméně jsem použil pouze proto, že bych možná uvítal pro mne, méně zkušeného, podrobnější doporučeni pro trénink. Např. vhodný terén pro jednotlivé typy intervalu, předpoklad ideálního vývoje tepové frekvence pro jednotlivé intervaly, respektive cíl. Např., že je cílem, aby HR vystoupila na cca úrovně a tam po nějaké době stagnoval při dodržení zadání atd. Ale to jsou jen drobnosti a abych jen nechválil.

A díky zpětné vazbě od Vás a větší zkušenosti se již dokážu lépe orientovat sám. Doporučuji všem, i když nejsem typický příklad fanouška a hobíka.

Pavel Šrámek

Budeme rádi, když se rozhodnete pro registraci k automatickému odběru nových příspěvků

Budeme rádi, když se rozhodnete pro registraci k automatickému odběru nových příspěvků

Jakmile v budoucnu bude uveřejněn nový příspěvek / článek, bude Vám automaticky zaslán na Vámi zaregistrovanou e-mailovou adresu.

Právě Vám byl odeslán e-mail pro dokončení procesu registrace ... děkujeme.

Pin It on Pinterest

Share This