REFERENCE KLIENTŮ I-TRENINK.COM

Je nám ctí se s Vámi podělit o hodnocení našich úspěšných klientů

Tomáš Čada (úspěšný organizátor sportovních akcí a aktivní sportovec)

Osobní profil - Tomáš ČadaÚspěšný organizátor

  • silniční a především bikové Sudety (jeden z nejprestižnějších a nejtěžších MTB maratonů v ČR)
  • sportovní klub REDPOINT

Úspěšný sportovec

  • Absolutní vítěz Malé SkiTour 2011 (seriál závodů v běžeckém lyžování)
  • Mistr České republiky Masters v MTB maratonu 2012
  • 2x Mistr České republiky Masters v MTB cross country
  • Účastník světových pohárů ve sportovním lezení

Tomáš Čada hodnotí náš Inza Performance Bike Software

Autor Inza Softwaru Tomáš Tichý v našem cyklistickém klubu REDPOiNT začínal a vím, že od začátku o každém detailu svého tréninku přemýšlel víc než ostatní a s watty získanými pomocí zařízení Polar pracoval jako jeden z prvních v naší republice.

Na začátku roku 2011 jsem se konečně rozhodl pro zakoupení wattmetru. Vzhledem k tomu, že na silnici prakticky jen trénuji, padla moje volba na kombinaci CycleOps Elite a Garmin 500. Sliboval jsem si od toho nejen pestřejší a efektivnější trénink, ale i jeho lepší plánování a vyhodnocování. Původně jsem myslel, že mi bude stačit software od Garminu, který vyhodnocuje všechny základní údaje, ale po otestování Inza Softwaru na Mallorce bylo rozhodnuto.

Inza Software totiž navíc nabízí provádění nejrůznějších analýz s kvalitním grafickým zpracováním. Zpočátku jsem se v tom trochu ztrácel, ale postupem času jsem se naučil všechny funkce využívat na plno a trénink se tím pro mě stal mnohem lépe plánovatelný. Navíc na biku používám sporttester Garmin Forerunner 1000, který vyhodnocuje pouze tepy, ale z něho získaná data mohu s pomocí Inza Software bezproblémově vyhodnocovat a porovnávat s tréninky na silnici.

Řízení tréninku na základě porovnání tepu a výkonu je podle mého názoru nezbytné a právě na tom je systém v podstatě založen. Hodnoty získané z wattmetru a pulsmetru mohu navíc porovnávat s předešlými tréninkovými jednotkami a tím získat přehled o změně výkonnosti. Pro plné využití Inza Softwaru je nutná základní znalost problematiky, proto je vhodným nástrojem pro trenéry nebo sportovce, které již mají s tréninkem zkušenosti. Pro běžného uživatele bez základních znalostí o tréninku je nezbytná spolupráce s trenérem. Osobně jsem s Inza Softwarem velmi spokojen a věřím, že se s jeho pomocí stane můj trénink efektivnější.

Tomáš Čada
úspěšný organizátor sportovních akcí a aktivní sportovec

Budeme rádi, když se rozhodnete pro registraci k automatickému odběru nových příspěvků

Budeme rádi, když se rozhodnete pro registraci k automatickému odběru nových příspěvků

Jakmile v budoucnu bude uveřejněn nový příspěvek / článek, bude Vám automaticky zaslán na Vámi zaregistrovanou e-mailovou adresu.

Právě Vám byl odeslán e-mail pro dokončení procesu registrace ... děkujeme.

Pin It on Pinterest

Share This