REFERENCE KLIENTŮ I-TRENINK.COM

Je nám ctí se s Vámi podělit o hodnocení našich úspěšných klientů

Honza Pudivítr (Survival team)

Náš klient Honza Pudivítr při bikovém závodu Bikemaraton Drásal České spořitelny ročníku 2015Cíl spolupráce na rok 2015 – dokončit a uspět na Bikemaratonu Drásal 115km

  • Úspěšně dokončený závod s pořadím na 431. místě absolutního pořadí

Honza Pudivítr hodnotí průběh spolupráce v sezóně 2015

Nejsem typický klient, který využívá trenérské služby – v mládí jsem neprovozoval žádný sport, až před pár lety jsem začal s horským kolem, rád mám především náročnější terén. Když ale nechci ve stoupání se srdcem v krku sledovat odjíždějící partu, vyšší výkonnost se hodí.

Vedený trénink jsem zkusil již loňský rok, ale ze způsobu a výsledku jsem byl zklamaný. Letos jsem zvolil i-trenink.com a jsem nadmíru spokojený. Oceňuji maximálně individuální přístup, rychlou a efektivní komunikaci a samozřejmě samotné zlepšení. V polovině sezóny, i při menším nájezdu, jsou výkony mnohem lepší. Na mé úrovni to jde i bez wattmetru.

I když se plány mohou jevit stereotypní, tréninky mě baví, v podstatě to je hra na co nejlepší splnění zadaných parametrů.

Díky vhodně zvolené zátěži jsem se na jaře zcela vyhnul virózám, které mě předchozí sezóny trápily. Byl jsem schopný zvládnout závod Drásal na 115 km, což pro mě dříve bylo sci-fi.

V létě se mi jezdilo skvěle, hlavně se mi líbilo, že jsem každému stačil. I když jsme jezdili v terénu 100+ km, tak to pro mě nebyl problém. Chybí mi snad jen stavy totálního vyčerpání, kterých se mi už nedaří na vyjížďkách dosáhnout 🙂

Honza Pudivítr

 

Budeme rádi, když se rozhodnete pro registraci k automatickému odběru nových příspěvků

Budeme rádi, když se rozhodnete pro registraci k automatickému odběru nových příspěvků

Jakmile v budoucnu bude uveřejněn nový příspěvek / článek, bude Vám automaticky zaslán na Vámi zaregistrovanou e-mailovou adresu.

Právě Vám byl odeslán e-mail pro dokončení procesu registrace ... děkujeme.

Pin It on Pinterest

Share This