REFERENCE KLIENTŮ I-TRENINK.COM

Je nám ctí se s Vámi podělit o hodnocení našich úspěšných klientů

Bohdan Fryc (Bike Club Ostrava – Kilpi racing team)

Portrét Bohdan Fryc (Bike Club Ostrava - Kilpi racing team)Výsledky spolupráce za první sezónu 2018:

  • 147. místo Hustopeče Tour (Česká spořitelna Kolo pro život)
  • 28. místo PORUBAJK
  • 3. místo v kategorii HEAD BIKE MARATON
  • 87. místo Cream Bike Čeladná
  • 23. místo v kategorii Mamut Tour (silnice 148 km)
  • Orlík Tour: 2010 – 84. místo, 2009 – 138. místo
  • Karlštejn Tour: 2010 – 82. místo, 2009 – 139. místo
  • Trans Brdy: 2010 – 105. místo, 2009 – 113. místo

Bohdan Fryc hodnotí naší spolupráci v sezóně 2018 :

Nikdy jsem dlouhodobě nesportoval. Následkem mého nezdravého životního stylu byla značná nadváha a z ní plynoucí zdravotní problémy, které mě v roce 2010 přiměly k rozhodnutí se sebou něco udělat. Začal jsem pravidelně jezdit na kole s cílem zlepšit kondici a redukovat váhu. V roce 2011 jsem vyzkoušel několik hobby závodů na horských kolech, začalo mě to bavit a má závislost na cyklistice se začala prohlubovat.

Od sezóny 2012 jsem si začal psát tréninkový deník. Chtěl jsem trénovat systematicky a zlepšovat se. Informace pro sestavování tréninkových plánů jsem čerpal z literatury, internetu a z rad mých zkušenějších kamarádů. Snažil jsem se každý rok jezdit stejné závody, abych mohl porovnávat výsledky oproti předchozímu roku. Postupně se mi dařilo zlepšovat výkonnost, ale v polovině roku 2016 přišla stagnace a následný pokles formy po zbytek sezóny. Následnou zimní přípravu jsem trénoval ještě usilovněji, ale v následné sezóně přišel stejný kolaps, jako v předchozí sezóně. Byl jsem z toho zoufalý a nedokázal jsem si s tím poradit.

Tak jsem se obrátil na kluky s i-tréninku s žádostí o pomoc s plánováním tréninků. Zdeněk a Tomáš si vyslechli mé problémy a připravili mi nový tréninkový plán. Ihned mě zaujalo nižší tréninkového zatížení oproti mým dosavadním tréninkům. Postupem času jsem se začal dostávat z tréninkového přetížení a začínal se cítit lépe a méně unavený. To bylo pro mě impulsem, že jdeme správnou cestou a proto jsem Zdeňka s Tomášem požádal o dlouhodobější spolupráci.

Kluci mi připravili plán zimní přípravy pro sezónu 2018. Opět jsem byl překvapený tím, jak bylo celkové zatížení podstatně nižší, než v předchozích zimách mnou plánované zatížení. Zároveň tréninkům nechybělo nic, co bylo důležité pro můj výkonnostní rozvoj. Tento přístup se následně projevil v závodní sezóně, ve které jsem se dokázal ve většině závodů zlepšit. Třešničkou na pomyslném dortu bylo vystupňování tréninkového zatížení pro závod, který jsem si vybral, jako hlavní závod sezóny a dojel jsem si v něm pro třetí místo ve své věkové kategorii.

Tento výsledek, rovněž ostatní výsledky v sezóně a fakt, že jsem odejel svou nejlepší sezónu s nejmenším počtem najetých kilometrů za posledních šest sezón, jsou pro mě jasným potvrzením, že Zdeněk a Tomáš přesně vědí, co dělají a že to dělají dobře. Tímto jim děkuji a těším se na další spolupráci.

S pozdravem Bohdan Fryc

Budeme rádi, když se rozhodnete pro registraci k automatickému odběru nových příspěvků

Budeme rádi, když se rozhodnete pro registraci k automatickému odběru nových příspěvků

Jakmile v budoucnu bude uveřejněn nový příspěvek / článek, bude Vám automaticky zaslán na Vámi zaregistrovanou e-mailovou adresu.

Právě Vám byl odeslán e-mail pro dokončení procesu registrace ... děkujeme.

Pin It on Pinterest

Share This