REFERENCE KLIENTŮ I-TRENINK.COM

Je nám ctí se s Vámi podělit o hodnocení našich úspěšných klientů

Rostislav Krotký (profesionální český silniční cyklista)

Profesionální cyklista Rostislav Krotký (AC Sparta Praha Cycling / Vysočina Cycling Team)Portfolio dosažených úspěchů

  • Celkový vítěz silničního Českého poháru 2004 a 2005
  • Mistr ČR časovka dvojic 2008 s Tomášem Okrouhlickým
  • Mistr ČR časovka dvojic 2008 s Tomášem Okrouhlickým
  • Vítěz sprinterské soutěžě Tour of Szeklerland 2008 (kat. 2.2)
  • 3. místo Velká cena Bradla Slovensko 2008 (kat. 1.2)
  • 3. místo český etapový závod Vysočina 2008

Rostislav Krotký hodnotí náš Inza Performance BIke Software

Posoudit reálnou výkonnost cyklisty silničáře a její průběh v celé sezóně není jednoduché. V závodě hraje svou roli nejen výkonnost, ale také štěstí a hlavně chytrost závodníka a tak výsledky někdy nemusí kopírovat aktuální formu.

K posouzení reálné výkonnosti je neodmyslitelným pomocníkem wattmetr. Interpretace výsledků měření však předpokládá určité znalosti. Bez těch se neobejdeme ani při používání cyklistického softwaru Inza Performance Cycling Software.

Na trhu existuje několik programů na rozbor tréninku. Většina z nich se ovšem zaměřuje na rozbor jednoho záznamu a nesnaží se posuzovat průběh výkonnosti v delším časovém horizontu. Inza Software je v tomto ohledu průkopníkem a přichází se zajímavými analýzami, které posuzují výkonnost z dlouhodobějšího hlediska. Stále ovšem platí, že je zapotřebí hlubší znalosti problematiky k plnému využití softwaru. Software je proto vhodný zvláště pro trenéry, kteří mohou lépe posoudit trénovanost a výkonnost jedince, a na základě výstupních dat modelovat další trénink.

Vývoj softwaru je zatím v počátcích (hodnoceno v roce 2011), ale přesto na mě působí velmi profesionálním dojmem. Celý systém je postaven na základní myšlence porovnání tepu a výkonu, což je bezesporu jeho hlavní předností a unikátností. Těším se na další rozpracování již stávajících funkcí, které ještě zvýší hodnotu tohoto velmi zajímavého softwaru. Jsem také rád, že se můžu například podílet na vývoji a vylepšování již zmíněných unikátních analýz.

Rostislav Krotký
český profesionální cyklista – AC Sparta Praha Cycling a Vysočina Cycling Team

Budeme rádi, když se rozhodnete pro registraci k automatickému odběru nových příspěvků

Budeme rádi, když se rozhodnete pro registraci k automatickému odběru nových příspěvků

Jakmile v budoucnu bude uveřejněn nový příspěvek / článek, bude Vám automaticky zaslán na Vámi zaregistrovanou e-mailovou adresu.

Právě Vám byl odeslán e-mail pro dokončení procesu registrace ... děkujeme.

Pin It on Pinterest

Share This