I-TRENINK.COM | Seznam aktualit

Hynek Tekula zakončuje úspěšnou sezónu 2022 v TOP10 na Jizerské 50

Hynek Tekula sbíral cenné zkušenosti na Mistrovství Evropy XCM 2022

Hynek Tekula sbíral cenné zkušenosti na Mistrovství Evropy XCM 2022

Vždy je lepší končit závodní sezónu vydařeným závodem než naopak, protože to člověku dodá více motivace do sezóny nové. Jsme moc rádi, že se to Hynkovi povedlo i přes nevýhodnou startovní pozici a do cíle v Bedřichově dorazil v 10. nejrychlejším čase absolutního pořadí. Gratulujeme!

I když i tato sezóna nebyla pro Hynka rozhodně ideální, je až neuvěřitelné, jak se dokázal během posledních ca 2let přiblížit k těm nejlepším závodníkům na domácích závodech v jeho mladém věku a rozhodně ne s velkou historií. Vypadá to na velký potenciál a až někdy v budoucnu to do sebe vše klapne s potřebným štěstíčkem (taktika, technika a hlavně zdraví), můžeme se i klidně dočkat velkých věcí.

Letošní sezóna byla pro Hynka v něčem nová a to první sbírání zkušeností na dlouhých bikových maratonech Českého poháru včetně Mistrovství Evropy XCM. Tak uvidíme, třeba to Hynka začne bavit a do dalších let se na tento typ závodu zaměří.

Dílčí Hynkovy úspěchy během letošní sezóny 2022 včetně vítězství na Bikemaratonu Drásal ve své věkové kategorii na kratší variantě jsou prezentovány několika fotografiemi v tomto článku a především na našem facebookovém profilu i-trenink.com, který se také zobrazuje v poslední sekci na hlavní stránce těchto webových stránek.

S pokorou si vážíme toho, že můžeme být součástí Hynkovy cesty a pomáhat mu v naplnění jeho snu.

Pavel Veselý zúročuje předešlou vydařenou sezónu 2021 a vítězí na PrimaCupu na Dolní Moravě

Pavel Veselý poráží Jana Hrušku a vítězí na PrimaCupu Dolní Morava 2022 ve své věkové kategorii na trase B

Pavel Veselý poráží Jana Hrušku a vítězí na PrimaCupu Dolní Morava 2022 ve své věkové kategorii na trase B

Vypadá to, že se zimní příprava povedla a Pavel Veselý začíná sbírat pódiová umístění už od začátku letošní sezóny, kdy minulý týden v Machově také na Prima Cupu se dokázal ve své věkové kategorii umístit také na pódiu a to 3. místem.

Vítězství ve své věkové kategorii na Dolní Moravě na trase B je o to cennější, že Pavel dokázal porazit bývalého úspěšného silničního profesionála, držitele růžového dresu z Giro di Italia, Jana Hrušku. Gratulujeme.

Těší nás, že se naše vize / přání z konce loňské sezóny začíná naplňovat, protože empiricky víme, že to co člověk správně natrénuje v daném roce se především projeví v těch nadcházejících letech. A tak doufáme, že Pavel v následujících měsících letošní sezóny bude pokračovat v takto dobrých výkonech.

Jednotlivé dílčí úspěchy našich klientů především prezentujeme na našem facebookovém profilu i-trenink.com, který se také zobrazuje v poslední sekci na hlavní stránce těchto webových stránek.

Hynek Tekula je úspěšně zpět v závodech několika pódiovými umístěními ke konci letošní sezóny 2021

Vydařený závěr sezóny 2021 pro Hynka Tekulu

Vydařený závěr sezóny 2021 pro Hynka Tekulu

Je až neuvěřitelné, že po všech lapáliích z minulých měsíců a především bohužel nevydařené zimní přípravy kvůli zdraví se Hynek dokázal dostat do takové kondice pro druhou část letošní závodní sezóny, která ho dovedla k takovým výsledkům jako například vítězství ve své věkové kategorii na Bike Čeladná, ke 3. místu také ve své věkové kategorii na PrimaCupu v Mikulově, nebo ke 4. místu v absolutním pořadí na Silesia Bikemaratonu a 20. místu na legendárním, pro svoji výjimečnou atmosféru a diváckou kulisu, bikovém závodu Oderská Mlýnice, pořádaného v rámci největšího seriálu bikových závodů Česká spořitelna Kolo pro život, kde se opět sešla na startu řadu zvučných jmen včetně několika mistrů republiky a olympijského vítěze.

Hynek pro svoji píli a houževnatost to nevzdávat má náš velký respekt a obdiv, je někdy dost těžké pořád znovu a znovu „vstávat“ a začínat znovu a znovu ještě za situace, kdy už se blížíte do sportovní formy a ono se zase něco stane a vrátí vás to zpět.

Věříme, že tyto velmi dobré výsledky na závěr letošní sezóny 2021 Hynka povzbudí do nové nadcházející sezóny 2022, ve které doufáme a přejeme si, aby těch neplánovaných problémů bylo co nejméně.

Nový klient Pavel Veselý vítězem ve své věkové kategorii na Rallye Sudety 2021 na trati na 60km

Nový klient Pavel Veselý vítězem ve své věkové kategorii na Rallye Sudety (60km)

Nový klient Pavel Veselý vítězem ve své věkové kategorii na Rallye Sudety (60km)

Jsme rádi a těší nás, že se na nás obrací i noví lidé, kterým se snažíme pomoci v naplňování jejich sportovních cyklistických snů. Tím také cítíme naši zodpovědnost v rámci důvěry, kterou do nás tito lidé v kládají.

Vážíme si toho, že se na nás obrátil i Pavel Veselý, neboť s Pavlem se nám spolupracuje velmi dobře pro jeho pracovitost a perfekcionismus, který by mohl někdy trochu ubrat. I přesto, že jsme s Pavlem navázali spolupráci teprve ve druhé polovině loňského roku, tedy blížíme se ke konci první celé sezóny, už nyní můžeme pozorovat zlepšení ve fyzické kondici.

Nejenom ve fyzické kondici, ale také ve výsledcích na jednotlivých závodech, o které Pavlovi jde především.

Pavel během letošní sezóny kromě několika pódiových umístění se především zodpovědně a dlouhodobě připravoval na rakouský silniční alpský maratón Ötztaler na 238km!, který úspěšně dokončil v čase okolo 9h20min.

A po úspěchu v Rakousku si Pavel dokázal udržet ještě sportovní formu i o 2 týdny později a vyhrát ve své věkové kategorii i známý bikový závod Rallye Sudety na trati 60km.

Jsme velmi zvědaví, co dokáže Pavel předvést za výkony a výsledky v nové sezóně 2022, neboť to co Pavel letos natrénoval a odzávodil by se teprve mělo začít především projevovat v nadcházejících sezónách.

Hynek Tekula vítězem Author Šela Marathonu 2020

Hynek Tekula vítězem Author Šela Marathonu 2020 (trať na 52km)

Hynek Tekula vítězem Author Šela Marathonu 2020 (trať na 52km)

Máme za sebou zvláštní nestandardní rok, v mnohých ohledech velmi těžký. Pokud se budeme držet pouze sportovního trenérského hlediska, byla to velká výzva a my máme výzvy rádi! Plánovat sportovní formu na určité závodní období s několika-měsíčním předstihem, když nevíte, zda se závody budou konat, je opravdová výzva. Sportovní forma samozřejmě nevydrží několik měsíců, nanejvýš několik týdnů.

Jsme hrdí a s pokorou si vážíme, že se nám to v mnoha ohledech podařilo a že se našim klientům dařilo i v sezóně 2020.

Představ si vyhrát Author Šela Marathon (trať na 52km) tak jako náš Hynek Tekula a stát na prvním místě při vyhlašování výsledků, jaké pocity by se asi v tobě v daný okamžik odehrávaly? Skvělé, máme pro Tebe výbornou zprávu. I ty můžeš posunout svoji kondici na vyšší úroveň, s naší pomocí efektivněji a rychleji. Rádi ti pomůžeme zvýšit efektivitu tvého tréninkového snažení, zvýšit kondici s cílem být rychlejší a silnější.

Klient Hynek Tekula Mistrem Slezka pro rok 2019

Klient Hynek Tekula Mistrem Slezka 2019 (XC MTB Ostravský chachar, 19-29 let)

Klient Hynek Tekula Mistrem Slezka 2019 (XC MTB Ostravský chachar, 19-29 let)

Od loňské sezóny 2018 spolupracujeme s nadějným talentovaným cyklistou Hynkem Tekulou a jsme potěšeni, že od loňské sezóny Hynek udělal značný posun ve své kondici / výkonnosti.

Nejenom posun ve výkonnosti, ale neméně tak důležité je stabilizovat výkony a závodní výsledky v průběhu sezóny, což se Hynkovi letos daří o mnoho lépe na rozdíl od loňské sezóny, která byla daleko více rozkolísaná.

Také nás samozřejmě těší, že Hynek v letošní sezóně sbírá pódiová umístění ve své věkové kategorii 19-29 let, ve které je teprve prvním rokem. Mezi letošní Hynkovy úspěchy můžeme jmenovat především Mistr Slezka (XC MTB Ostravský chachar), 14. místo Cream Bike Čeladná (3. v kategorii), 15. místo Hostýnská 50 (2. v kategorii), 1. místo Chřibská 50 (30km trasa), 3. místo Dohňany – Půchov Trophy 40 km, 17. místo Silesia Bike Marathon (5. v kategorii).

Vážíme si spolupráce s nadějným Hynkem a jsme zvědavi na jeho další progres.

Martina Neumanová podává skvělé výkony a sbírá pódiová umístění i v sezóně 2019

Martina Neumanová zvítězila na bikovém závodě Apache Jestřebí hory 2019 (58 km, kategorie ženy)

Martina Neumanová zvítězila na bikovém závodě Apache Jestřebí hory 2019 (58 km, kategorie ženy)

Jsme rádi, že tréninkové a závodní úsilí a píle Martiny Neumanové (Prestige cycling team) z loňské sezóny 2018 se pozitivně projevilo i v probíhající letošní sezóně 2019, ve které se Martině daří přinejmenším stejně tak dobře. Je také potřeba nezapomenout na důležitou zimní přípravu, která je někdy monotónnější a těžká i kvůli počasí, ale Martina absolvovala celou zimní přípravu svědomitě a podle našich představ a to se nyní Martině vyplácí nejen skvělými závodními výsledky.

I když Martina nepatří mezi cyklisty – závodníky, kteří mají prioritu závody, na které jezdí víkend co víkend (i podle nás je menší počet závodních startů mnohdy ku prospěchu), určitě pódiová umístění potěší a je to jedno z měřítek, jak porovnat svoji kondici a výkonnost nejen sám se sebou, ale i s ostatními.

Mezi letošní závodní úspěchy lze určitě zařadit 1. místo Apache Jestřebí Hory (58km), 2. místa na Weber Jičínská 50, Nova Cup Dolní Morava a Sázava, a 3. místa na Cyklo Maštale (50 km) a Nova Cup Hradec Králové (vše v kategorii ženy).

Nová reference : Klient Bohdan Fryc hodnotí společnou úspěšnou spolupráci v sezóně 2018

Úspěšný klient Bohdan Fryc (Bike Club Ostrava - Kilpi racing team)Po každé, když nám náš klient poskytne pozitivní referenci, máme z toho upřímnou radost, neboť je to zpětná vazba dobře odvedené vzájemné spolupráce. Sezóna 2018 je již nenávratně minulostí, ale velmi si vážíme nové reference od Bohdana Fryce (Bike Club Ostrava – Kilpi racing team), který nám poskytl pozitivní hodnocení po jeho loňské úspěšné sezóně s naším přispěním.

I zde se potvrdilo, že někdy méně (menší tréninkové zatížení), je ve výsledku více a lépe. Hodnocení Bohdana Fryce si můžete přečíst na stránce Reference klientů Bohdan Fryc.

Nová reference : Klientka Martina Neumanová hodnotí svoji vydařenou a úspěšnou sezónu 2018

Martina Neumanová při bikovém závodě v Ústí nad Orlicí v roce 2018Na základě úspěšné spolupráce s Michalem Širokým jsme byli osloveni na podzim loňského roku 2017 i Martinou Neumanovou (Michalova kamarádka a týmová kolegyně) s cílem jí pomoci vnést systém do jejího tréninkového snažení a pokusit se zvýšit fyzickou kondici. Na začátku při prvních rozhovorech jsme byli zastrašeni jak Martinou, tak i Michalem, že to bude těžší oříšek, ne-li téměř nemožné z příčiny nedisciplinovanosti ze strany Martiny. Jelikož ale máme rádi výzvy, dohodli jsme se s Martinou, že to společně zkusíme a po určitém období se uvidí? Jak to nakonec vše dopadlo, si můžete přečíst v Referenci Martiny Neumanové.

Za nás můžeme s čistým svědomím říci, že se s Martinou spolupracuje skvěle a moc si toho vážíme, že nám dala důvěru. Spolupracuje se s ní daleko lépe než v porovnání s kdejakým profesionálem, který spoléhá na svůj talent a o to má menší disciplínu v plnění tréninkového zadání a rezervy v celkovém přístupu.

Spolupráce s lidmi jako je např. Martina nebo Michal nás naplňuje nejvíce, protože v rámci jejich omezenějších možností (zaměstnání a další aktivity) většinou dokážeme vytěžit maximum možného – to není jenom o kvalitě našich trenérských služeb, ale především o jejich efektivním a cílevědomém přístupu k tréninkovému procesu.

Klient Milan Čižinský Mistrem Evropy a vítězem European Enduro Masters Series 2018

Milan Čižinský – vítěz evropského endurového poháru 2018 a Mistr Evropy Masters 2018

Jsme rádi, že můžeme informovat o dalším výrazném úspěchu našich úspěšných klientů. Endurový závodník Milan Čižinský, se kterým spolupracujeme od sezóny 2016 a který již dokázal vybojovat 3. místo v celkovém pořadí světového endurového poháru v masters kategorii v roce 2016, zaznamenal další skvělý výsledek v letošní sezóně 2018. O to cennější výsledek, protože bohužel letošní sezóna byla výrazně negativně poznamenána zdravotními komplikacemi, které Milanovi znemožnily bojovat o pódiové umístění ve světovém poháru.

Skutečný šampión se pozná ve chvílích, kdy se nedaří. I přes značné zdravotní komplikace v letošní sezóně dokázal Milan Čižinský vyhrál letošní endurový evropský pohár v masters kategorii a stát se Mistrem Evropy.

Chci se zaregistrovat k odběru novinek

Buďte s námi v kontaktu i na sociálních sítích

Pin It on Pinterest

Share This