I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Hynek Tekula je úspěšně zpět v závodech několika pódiovými umístěními ke konci letošní sezóny 2021

Oct 2, 2021 | Úspěchy klientů

Vydařený závěr sezóny 2021 pro Hynka Tekulu

Vydařený závěr sezóny 2021 pro Hynka Tekulu

Je až neuvěřitelné, že po všech lapáliích z minulých měsíců a především bohužel nevydařené zimní přípravy kvůli zdraví se Hynek dokázal dostat do takové kondice pro druhou část letošní závodní sezóny, která ho dovedla k takovým výsledkům jako například vítězství ve své věkové kategorii na Bike Čeladná, ke 3. místu také ve své věkové kategorii na PrimaCupu v Mikulově, nebo ke 4. místu v absolutním pořadí na Silesia Bikemaratonu a 20. místu na legendárním, pro svoji výjimečnou atmosféru a diváckou kulisu, bikovém závodu Oderská Mlýnice, pořádaného v rámci největšího seriálu bikových závodů Česká spořitelna Kolo pro život, kde se opět sešla na startu řadu zvučných jmen včetně několika mistrů republiky a olympijského vítěze.

Hynek pro svoji píli a houževnatost to nevzdávat má náš velký respekt a obdiv, je někdy dost těžké pořád znovu a znovu „vstávat“ a začínat znovu a znovu ještě za situace, kdy už se blížíte do sportovní formy a ono se zase něco stane a vrátí vás to zpět.

Věříme, že tyto velmi dobré výsledky na závěr letošní sezóny 2021 Hynka povzbudí do nové nadcházející sezóny 2022, ve které doufáme a přejeme si, aby těch neplánovaných problémů bylo co nejméně.

Pin It on Pinterest

Share This