I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Hynek Tekula zakončuje úspěšnou sezónu 2022 v TOP10 na Jizerské 50

Oct 10, 2022 | Úspěchy klientů

Hynek Tekula sbíral cenné zkušenosti na Mistrovství Evropy XCM 2022

Hynek Tekula sbíral cenné zkušenosti na Mistrovství Evropy XCM 2022

Vždy je lepší končit závodní sezónu vydařeným závodem než naopak, protože to člověku dodá více motivace do sezóny nové. Jsme moc rádi, že se to Hynkovi povedlo i přes nevýhodnou startovní pozici a do cíle v Bedřichově dorazil v 10. nejrychlejším čase absolutního pořadí. Gratulujeme!

I když i tato sezóna nebyla pro Hynka rozhodně ideální, je až neuvěřitelné, jak se dokázal během posledních ca 2let přiblížit k těm nejlepším závodníkům na domácích závodech v jeho mladém věku a rozhodně ne s velkou historií. Vypadá to na velký potenciál a až někdy v budoucnu to do sebe vše klapne s potřebným štěstíčkem (taktika, technika a hlavně zdraví), můžeme se i klidně dočkat velkých věcí.

Letošní sezóna byla pro Hynka v něčem nová a to první sbírání zkušeností na dlouhých bikových maratonech Českého poháru včetně Mistrovství Evropy XCM. Tak uvidíme, třeba to Hynka začne bavit a do dalších let se na tento typ závodu zaměří.

Dílčí Hynkovy úspěchy během letošní sezóny 2022 včetně vítězství na Bikemaratonu Drásal ve své věkové kategorii na kratší variantě jsou prezentovány několika fotografiemi v tomto článku a především na našem facebookovém profilu i-trenink.com, který se také zobrazuje v poslední sekci na hlavní stránce těchto webových stránek.

S pokorou si vážíme toho, že můžeme být součástí Hynkovy cesty a pomáhat mu v naplnění jeho snu.

Pin It on Pinterest

Share This