I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Nová reference : Klientka Martina Neumanová hodnotí svoji vydařenou a úspěšnou sezónu 2018

Dec 11, 2018 | Oznámení

Martina Neumanová při bikovém závodě v Ústí nad Orlicí v roce 2018Na základě úspěšné spolupráce s Michalem Širokým jsme byli osloveni na podzim loňského roku 2017 i Martinou Neumanovou (Michalova kamarádka a týmová kolegyně) s cílem jí pomoci vnést systém do jejího tréninkového snažení a pokusit se zvýšit fyzickou kondici. Na začátku při prvních rozhovorech jsme byli zastrašeni jak Martinou, tak i Michalem, že to bude těžší oříšek, ne-li téměř nemožné z příčiny nedisciplinovanosti ze strany Martiny. Jelikož ale máme rádi výzvy, dohodli jsme se s Martinou, že to společně zkusíme a po určitém období se uvidí? Jak to nakonec vše dopadlo, si můžete přečíst v Referenci Martiny Neumanové.

Za nás můžeme s čistým svědomím říci, že se s Martinou spolupracuje skvěle a moc si toho vážíme, že nám dala důvěru. Spolupracuje se s ní daleko lépe než v porovnání s kdejakým profesionálem, který spoléhá na svůj talent a o to má menší disciplínu v plnění tréninkového zadání a rezervy v celkovém přístupu.

Spolupráce s lidmi jako je např. Martina nebo Michal nás naplňuje nejvíce, protože v rámci jejich omezenějších možností (zaměstnání a další aktivity) většinou dokážeme vytěžit maximum možného – to není jenom o kvalitě našich trenérských služeb, ale především o jejich efektivním a cílevědomém přístupu k tréninkovému procesu.

Pin It on Pinterest

Share This