I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Nový klient Pavel Veselý vítězem ve své věkové kategorii na Rallye Sudety 2021 na trati na 60km

Sep 12, 2021 | Úspěchy klientů

Nový klient Pavel Veselý vítězem ve své věkové kategorii na Rallye Sudety (60km)

Nový klient Pavel Veselý vítězem ve své věkové kategorii na Rallye Sudety (60km)

Jsme rádi a těší nás, že se na nás obrací i noví lidé, kterým se snažíme pomoci v naplňování jejich sportovních cyklistických snů. Tím také cítíme naši zodpovědnost v rámci důvěry, kterou do nás tito lidé v kládají.

Vážíme si toho, že se na nás obrátil i Pavel Veselý, neboť s Pavlem se nám spolupracuje velmi dobře pro jeho pracovitost a perfekcionismus, který by mohl někdy trochu ubrat. I přesto, že jsme s Pavlem navázali spolupráci teprve ve druhé polovině loňského roku, tedy blížíme se ke konci první celé sezóny, už nyní můžeme pozorovat zlepšení ve fyzické kondici.

Nejenom ve fyzické kondici, ale také ve výsledcích na jednotlivých závodech, o které Pavlovi jde především.

Pavel během letošní sezóny kromě několika pódiových umístění se především zodpovědně a dlouhodobě připravoval na rakouský silniční alpský maratón Ötztaler na 238km!, který úspěšně dokončil v čase okolo 9h20min.

A po úspěchu v Rakousku si Pavel dokázal udržet ještě sportovní formu i o 2 týdny později a vyhrát ve své věkové kategorii i známý bikový závod Rallye Sudety na trati 60km.

Jsme velmi zvědaví, co dokáže Pavel předvést za výkony a výsledky v nové sezóně 2022, neboť to co Pavel letos natrénoval a odzávodil by se teprve mělo začít především projevovat v nadcházejících sezónách.

Pin It on Pinterest

Share This