I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Nová reference : Klient Michal Široký hodnotí svoji vydařenou a úspěšnou sezónu 2017

Oct 11, 2017 | Oznámení

Náš klient Michal Široký při bikovém závodu Vysočina Arena Tour České spořitelny Kolo pro život (ročník 2017, trasa 50km)Na začátku března letošního roku 2017 jsme byli osloveni Michalem Širokým z České Třebové, jestli bychom měli zájem na vzájemné tréninkové spolupráci s cílem mu pomoci se zlepšením jeho fyzické kondice. Michal se na nás obrátil po přečtení článku / rozhovoru s našimi trenéry, který byl uveřejněn na nejprestižnějším českém internetovém bikovém portálu mtbs.cz ( článek – Trénink s wattmetrem by neměl být jen koukání na čísla )

Při prvotní telekonferenci jsme si pečlivě vyslechli sportovní cíle a byli nám nastaveny klientem jasné mantinely, jak v podobě časových, tak i tréninkových možností, ve kterých jsme se mohli „pohybovat“. A poté už bylo jenom na nás použít všechny dostupné informace od Michala včetně podrobného rozboru jeho historických tréninkových dat / jízd a vymyslet správnou tréninkovou strategii, která povede k vytyčeným sportovním cílům. O tom, jak to vše nakonec dopadlo, si můžete přečíst v sekci Reference klientů Michal Široký.

Za nás můžeme říci, že jsme byli se spoluprací velmi spokojeni a těšíme se i na spolupráci v sezóně 2018, kde očekáváme další výkonnostní růst. Jednak z příčiny absolvování nadcházející zimní přípravy pod naším vedením, letos jsme začínali se spoluprací až před prvními závody, a hlavně také díky samotnému Michalovi, se kterým je radost spolupracovat.

Pin It on Pinterest

Share This