I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Nová reference : Klient Josef Jirman hodnotí svoji vydařenou a úspěšnou sezónu 2016

Sep 19, 2016 | Oznámení

Náš klient Josef Jirmam při bikovém závodu Bike Cup Harrachov (ročník 2016, trasa 73km)Jelikož se blíží konec letošní sezóny 2016, pomalu nastává čas, kdy je vhodné se na chvíli zastavit a zhodnotit uplynulé měsíce letošní pomalu končící sezóny. Na podzim loňského roku 2015 jsme byli osloveni panem Josefem Jirmanem z Broumova, abychom mu pomohli zlepšit fyzickou kondici po dlouhých letech nesportování a připravit ho na několik bikových závodů v nadcházející sezóně 2016.

Při osobním setkání jsme si pečlivě vyslechli sportovní cíle a byli nám nastaveny klientem jasné mantinely, jak v podobě časových, tak i tréninkových možností, ve kterých jsme se mohli „pohybovat“. A poté už bylo jenom na nás, vymyslet správnou tréninkovou strategii, která povede k vytyčeným sportovním cílům. Jelikož pan Jirman má velmi specifickou pracovní dobu, byla to pro nás výzva. O tom, jak to vše nakonec dopadlo, si můžete přečíst v sekci Reference klientů Josef Jirman.

Za nás můžeme říci, že jsme byli se spoluprací velmi spokojeni, neboť pan Jirman je cílevědomý člověk, který dokázal naslouchat a vnímat naše rady a hlavně ve velmi krátkém čase na základě těchto doporučení zefektivnit své tréninkové snažení v průběhu sezóny.

Panu Jirmanovi také děkujeme za spolupráci a přejeme mu do dalších let hodně štěstí a sil při snaze si splnit další nemalé sportovní výzvy a cíle.

Pin It on Pinterest

Share This