I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Martin Rýva zakončil první část sezóny 4. místem na Rampušákovi

Jul 10, 2013 | Úspěchy klientů

Jelikož je první část závodní sezóny 2013 již za námi, nastal čas na krátké ohlédnutí. Kromě Paula Komarka, který posbíral několik pódiových umístění, se dařilo i dalším našim klientům.
Dlouholetý klient Martin Rýva posbíral několik bramborových medailí ve své věkové kategorii jako například na závodu Author Šela maraton nebo Kellys Rampušák. Martin se oproti loňsku například výrazně zlepšil na domácích Specialized Sudety Tour na trase 103km, kdy loňské 51. místo absolutního pořadí vylepšil na 34. a v kategorii to znamenalo posun z 10. na 5. místo.
Martin je již v plné přípravě na srpnové a zářijové závody a podle aktuálních dat z PowerTapu to vypadá, že by Martin mohl přidat i pódiová umístění.

Dařilo se i novým klientům, Luboš Janda s Karlem Kuchařem (oba Ocelot biking team Tachov) si vytyčili hlavní jarní cíl uspět na domácím bikovém Králi Šumavy 70km a to se jim nakonec podařilo. Cílem a velkým úspěchem bylo si vyjet první startovní vlnu do dalšího ročníku 2014, což obnáší zajet do 200. místa absolutního pořadí. To se nakonec klukům i přes špatnou startovní pozici podařilo a k tomu navíc přidali oba dva umístění ke konci první stovky absolutního pořadí (91. a 95. místo). Vytyčený před-závodní cíl byl výrazně překročen.

Pin It on Pinterest

Share This