I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Klient Martin Rýva završil svoji nejlepší sezónu vítězstvím na Specialized Rallye Sudety

Sep 23, 2014 | Úspěchy klientů

Martin Rýva vítězem na Specialized Really Sudety 2014 (trasa 60km, kategorie Muži 40-49 let).Náš dlouholetý klient Martin Rýva (Redpoint Team) dokázal navázat na svoje jarní úspěšné závodní období nyní i na srpnových a zářijových závodech a tím se tato sezóna stala pro Martina tou nejúspěšnější v jeho sportovní kariéře. Martin první část sezóny zakončil na konci června, poté následoval odpočinek a tvrdá příprava na další závody.

Martin zahájil pódiovým umístěním v Trutnově na Krkonošské pravdě (21. celkově, 2. ve své kategorii), poté následovalo výsledkové zlepšení na MTB závodu Okolo Broumova (14. místo celkově, 21. v roce 2013) a závodní blok Martin úspěšně dokončil v Leštině na Moravském Bikemaratonu 12. místem celkově a nepopulárním 4. místem v kategorii.

Těmito výsledky si Martin zvedl své sebevědomí a poté už následovalo pouze finální vyladění formy na každoroční domácí vrchol sezóny v podobě bikových Specialized Rallye Sudety. Týden před Sudety se jel Martin rozjet na Novopacký maraton, kde obsadil slušné celkové 17. místo a 6. místo v kategorii. Vše mělo gradovat o týden později doma v Teplicích nad Metují a i přes začínající nemoc to Martin dokázal.

Martin Rýva dokázal své loňské umístění na Specialized Rallye Sudety (trasa 60km) výrazně vylepšit, kdy z loňského celkového 18. místa skočil do TOP10 v podobě skvělého 9. místa a to Martinovi stačilo na skvělé vítězství ve své věkové kategorii.

Pin It on Pinterest

Share This