I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Historický úspěch – první klient na pódiu ve Světovém poháru : Milan Čižinský obsadil celkové 3. místo v Enduro World Series 2016 v kategorii Masters 40+

Oct 3, 2016 | Úspěchy klientů

Pozitivních zpráv není nikdy dost a proto jsme potěšeni, že můžeme informovat o vynikajícím úspěchu našeho klienta, legendárního českého downhillového jezdce a mistra České republiky Milana Čižinského závodícího za mezinárodní tým Ghost Factory Racing Riot.

Milan Čižinský celou letošní sezónu včetně zimní přípravy si šel cílevědomě za svým úspěchem ve světové enduro sérii, omezil počet ostatních závodních startů, zlepšil regeneraci a celkovou životosprávu a to se mu nakonec v celkovém součtu vyplatilo, když pro letošní sezónu 2016 obsadil vynikající 3. místo v Enduro World Series 2016 ve věkové kategorii Masters 40+, jedná se o první pódiové umístění ve světové endurové sérii pro českého závodníka.

Vítězem letošní série a Mistrem světa v Milanově kategorii se stal Američan Michael Broderick, bývalý profesionální americký  reprezentant v olympijském cross country na horském kole. A na 2. místě skončil legendární francouzský reprezentant Karim Amour, bývalý úspěšný profesionální downhillový jezdec a několika-násobný Mistr Evropy z předešlých let v této disciplíně Enduro.

Velmi si vážíme možnosti spolupráce s takto kvalitním a osobitým závodníkem, a jsme rádi, že jsme mohli přispět v podobě fyzické přípravy k tomuto vynikajícímu úspěchu. Nyní Milana čeká důležité a zasloužené odpočinkové období a pro nás to znamená období, kdy je potřeba zanalyzovat uplynulou sezónu, zanalyzovat to co se povedlo / zafungovalo v přípravě lépe a na druhou stranu neméně důležité to, co se povedlo méně s cílem naplánovat co nejlépe následující nové přípravné období na sezónu 2017.

Pin It on Pinterest

Share This