I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Americký klient Paul Komarek obhájil mistrovský titul ve státe Arkansas

Sep 20, 2015 | Úspěchy klientů

Cílový dojezd a vyhraný spurt cyklistického pelotonu našeho klienta Paula Komarka v silničním závodu Hotter Hell 100 v americkém Texasu

Peloton bunch sprint and wining effort for our american client Mr Paul Komarek ((Fayetteville Wheelmen cycling team) and 3rd place for Paul in road race Hotter Hell 100 in Texas (USA).

Náš americký klient Paul Komarek z týmu Fayetteville Wheelmen se po úspěšném jarním období dokázal velmi dobře připravit i na závěrečnou část letošní závodní sezóny 2015. Hlavním cílem bylo vyladit formu a pokusit se obhájit loňský mistrovský titul ze silničního závodu ve věkové kategorii Masters 55-59 let. Jsme velice rádi, že se Paulovi podařilo si podržet mistrovský dres i do příští sezóny a mi můžeme o tomto jeho úspěchu informovat.

Paul po obhajobě titulu se rozhodl zakončit letošní úspěšnou závodní sezónu startem ve velmi dobře obsazeném silničním závodě Hotter Hell 100 v americkém Texasu, kde se mu podařilo obsadit velmi pěkné 3. místo a vyhrát spurt hlavního pelotonu.

Pin It on Pinterest

Share This