I-TRENINK.COM | AKTUALITA

2. místo pro Davida Plného (Merida Biking Team) ve Vrchlabí-Špindl Tour Škoda Auto

Jun 26, 2012 | Úspěchy klientů

Klient David Plný na stupních vítězů na bikovém závodu Vrchlabí-Špindl Tour Škoda Auto

Klient David Plný na stupních vítězů na bikovém závodu Vrchlabí-Špindl Tour Škoda Auto

Jsme rádi, že Vám můžeme přinést informace o dalších úspěších našich klientů v probíhající sezóně 2012. David Plný navázal na své výkony z první poloviny června, kdy v dalším závodu MTB seriálu Česká spořitelna Kolo pro život ve Špindlerově Mlýně opět vystoupil na stupně vítězů. David se postavil na start kratší varianty závodu na 35 km a nakonec z toho bylo 15. místo v celkovém pořadí a velmi dobré 2. místo ve své kategorii. Nyní David odpočívá a začne se připravovat na druhou část sezóny s vrcholem na začátku září na domácím závodu Specialized Rallye Sudety.

Jsme rádi, že i sportovní forma stoupá u našeho dalšího klienta Martina Rývy (Redpoint Pearl Izumi), který po vydařených silničních Sudetech se postavil na start náročného Malevil Cupu na trati 65 km. Martin dokončil závod na 47. místě absolutního pořadí a to znamenalo 8. místo v kategorii M40. Martin loňský závod dokončil na 68. místě. Opět další výsledkové zlepšení. Martin se nyní připravuje na start domácího etapového MTB závodu Specialized MTB Trilogy.

Náš nový klient Lukáš Drábek se o uplynulém víkendu postavil na start domácího MTB závodu Houštecký MTB maraton na 80 km a dokázal výrazněji vylepšit své loňské umístění. Letos závod dokončil na 74. místě absolutního pořadí (loni 111. místo) a ve své kategorii to znamenalo 29. místo (loni 44. místo).

Pin It on Pinterest

Share This