I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Úspěšný americký klient Paul Komarek nám po 5 letech úspěšné spolupráce poskytl referenci

Oct 22, 2015 | Oznámení

Osobní profil (portrét) našeho úspěšného amerického klienta Paula Komarka z cyklistického týmu Fayetteville Wheelmen cycling team - Mistr státu Arkansas 2014 a 2015 v silničním závoduNáš již dlouholetý a úspěšný americký klient Paul Komarek (Fayetteville Wheelmen cycling team) ze státu Akrkansas nám poskytl již dlouho slibovanou referenci na základě jeho spokojenosti s námi. Je to již 5 let, kdy jsme zahájili trenérskou spolupráci a za tu dobu jsme společně ušli obrovský kus cesty. Již na začátku spolupráce z poskytnutých tréninkových a závodních dat jsme věděli, že Paul má výrazné sprintérské předpoklady, ale neměl bohužel dostatečnou kondici přijet v první skupině před cíl a tam pořádně zaspurtovat.

Proto v prvních letech spolupráce jsme se zaměřili primárně na budování kondice s cílem zvýšit kapacitu organismu, aby právě byl Paul schopný v komfortu dojet v první skupině před cíl. Tento dílčí cíl obnášel samozřejmě kromě vhodně zvolené tréninkové strategii také správně nastavit tréninkové zatížení, které by bylo impulsem pro organismus k růstu sportovní kondice. A toto se nám od druhého roku spolupráce začalo dařit. Dále jsme zapracovali na snížení hmotnosti tak, aby byl Paul ve své věkové kategorii konkurenceschopný i v kopcovitějších profilech závodů.

Po úspěšné 5-leté spolupráci se Paulovi podařilo se zlepšit z americké výkonnostní kategorie č. 5 do kategorie č.2, získat řadu pódiových umístění a pro roky 2014/2015 se stát americkým arkansaským šampionem v silničním závodě ve své masters kategorii. My se již těšíme na sezónu 2016, ve které se více zaměříme na zlepšení jeho již tak dobrého sprintérského nadání. Referenci Paula Komarka si můžete přečíst v sekci Reference klientů.

Pin It on Pinterest

Share This