I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Rozhovor s našimi trenéry na mtbs.cz : Trénink s wattmetrem by neměl být jen koukání na čísla

Oct 25, 2017 | Oznámení

Logo MTBS.cz - internetový cyklistický zpravodajský server

MTBS.cz – internetový cyklistický zpravodajský server

V případě, že jste nezaznamenali uveřejněný článek / rozhovor s našimi trenéry na nejznámějším českém cyklistickém internetovém zpravodajském serveru mtbs.cz a chcete se dozvědět více o přínosu a možnostech využití cyklistických wattmetrů, můžete požít tento odkaz a článek si přečíst – Trénink s wattmetrem by neměl být jen koukání na čísla.

O použití cyklistických wattmetrů toho již bylo v minulosti napsáno velmi mnoho, ale pokud se chcete dozvědět něco nového, jsme přesvědčeni, že tento článek stojí určitě za přečtení. Třeba ti z Vás, kteří právě váhají před novou sezónou a pohrávají si s myšlenkou zakoupení cyklistického wattmetru, napomůže tento článek učinit správné rozhodnutí – ať se rozhodnete jakkoli!

Děkujeme a velmi si vážíme toho, že jsme byli osloveni redakcí mtbs.cz a měli možnost se podělit se čtenáři o část našich vědomostí a zkušeností, které jsme nabyli za posledních 15-20 let na základě vlastního trénování a závodění, a trenérských služeb s našimi klienty včetně WorldTour kategorie.

Pin It on Pinterest

Share This